ביקור בחנות רהיטים לעיצוב של סלון ופינות אוכל

נכתב על ידי orly.

חנות רהיטים

אם החברים שלכם לוקחים מעצב על מנת להגיע ללוק ייחודי של סלון או פינת אוכל, והתוצאה עוצרת את נשימתכם - רצינו שתדעו, שלא חייבים להעסיק איש מקצוע, על ההוצאה הכרוכה בכך, על מנת לחדש את הסלון או פינת האוכל. ישנה חנות רהיטים אחת מיוחדת, בפלורנטין שבתל אביב, שמציעה רהיטים ייחודיים, בביצוע אישי פרטני (פריט אחד מכל עיצוב), שיהפכו את הבית שלכם לחגיגה לעיניים - גם בלי שירותיו של מעצב פנים יוקרתי. איך עושים את זה? על כך ועוד, במאמר שלפניכם.

עיצוב פינת אוכל בלתי נשכחת
בואו נדבר על פינת האוכל שלכם. מתים על פינות אוכל מרובעות אבל "נתקעתם" עם שולחן אוכל אליפטי? הריהוט בפינת האוכל שלכם לא מתאים בדיוק למרחב העומד לרשותכם בבית? רוצים לעשות שינוי - אבל שייראה כאילו הרגע יצאה פינת האוכל שלכם מגיליון המעצבים האחרון?
קחו מטר - מדדו וציירו את מבנה פינת האוכל שלכם - ובואו לחנות הרהיטים בתל אביב, לבחור את פינת האוכל הבאה שלכם.

עיצוב פינת אוכל כולל בדרך כלל את שולחן האוכל עצמו, ואת הכיסאות שמסביבו. בחירת שולחן האוכל (שבדרך כלל מגיע כסט מושלם עם כיסאות) יהווה אמירה עיצובית שלאורה ניתן להמשיך ולאבזר את פינת האוכל - בתאורה, בבדים צבעוניים כמו ראנרים או מפות, וכדומה - אין סוף לדמיון.

עיצוב סלון מהסרטים
בעיצוב הסלון תידרשו בדרך כלל לקצת יותר מעוף. בחירת שולחן סלוני או מערכת ישיבה כאלה או אחרים מהווים את הבסיס לעיצוב, אבל הם בהחלט לא הבחירה היחידה שתתבקשו לעשות על מנת להגיע לתוצאה עיצובית עוצרת נשימה, הכוללת פריטים שמשתלבים זה בזה בהרמוניה, מקטן ועד גדול.
עצתנו היא להתחיל את כל התכנון ממרכז העיצוב - השולחן הסלוני (או כל פריט אחר שיהיה הבסיס לכל שאר הבחירות שתבצעו). תוכלו לבחור שולחן סלון עגול, אליפטי או מרובע, עשוי עץ, מתכת, זכוכית או שילוב של חומרים, בגדלים ובגובה משתנים.
לאחר שבחרתם את השולחן הסלוני שלכם, בחרו את מערכת הישיבה שתעמוד לצידו. לאחר בחירת מערכת הישיבה שתלך בצורה מושלמת עם השולחן הסלוני שלכם - בחרו אביזרים שיתאימו מבחינת צבע, טקסטורה ומראה כללי לשאר הבחירות שכבר קיבלתם.

אל תשכחו את עצמכם
הבחירה בחנות רהיטים וברהיטים שתקנו בה הינה בחירה אישית, והיא צריכה להתאים לכם - לא רק מבחינה אסתטית - ויזואלית, אלא גם מבחינה פונקציונלית. אם יש לכם ילדים קטנים - הקפידו לרכוש ריהוט מרופד בחומרים קלים לניקוי. אם מבנה הסלון מאתגר או שהסלון ופינת האוכל שלכם מחוברים - קחו זאת בחשבון. אם המשפחה שלכם גדולה - כדאי ללכת על פינות אוכל מרובעות ובמקביל על שולחן סלון עגול על מנת לקבל מראה מאוזן ולא "מרובע" מדי. אם אתם אוהבים לארח כדאי ששולחן האוכל המרובע יוכל להכיל מספר גדול של סועדים (הוא יכול להיות מודולרי בגודלו, למשל, הוא יכול להיפתח ולהיסגר על פי בחירתכם), ואם אתם אוהבים רהיטים דווקא במראה מרובע, עגול, כפרי, מודרני או אחר - את כל אלה חשוב יהיה לקחת בחשבון, בעת הבחירה של הרהיטים שיעשו את הבית שלכם.
הבחירה, בסופו של דבר, תהיה מושלמת עבורכם רק אם אתם תוכלו לפתוח את דלת הבית בסוף יום עבודה, להדליק את האור, לראות שוב בפעם הראשונה להיום את הבית שלכם ולדעת, שהגעתם הביתה.

בואו לראות את הרהיטים המיוחדים שלנו
מסה היא חנות רהיטים וגלריה ייחודית לריהוט שאת כולו אנחנו מייצרים בהמון תשומת לב, בהתאמה אישית ובהמון מקצועיות. הייחוד שלנו הוא שיתוף הפעולה עם מי השרון - בין מחסני העץ הגדולים בארץ, ובו חומרי גלם רבים ושונים, המאפשרים לנו להתאים את חומר הגלם (העץ) לפונקציונליות, לגודל ולמהות של כל רהיט בדיוק שאין שני לו.

מסה היא חנות רהיטים בוטיקית ואנחנו מעצבים כל רהיט תוך כדי מחשבה על בעליו העתידי. השילוב הייחודי של החומרים (עץ וזכוכית, ברזל, אדני עץ מסיבי במראה רטרו, ועוד כיד הדמיון הטובה) מאפשרים לנו להציע רהיטים שיופיים, ייחודם וההתאמה שלהם אליכם היא ללא תחרות. גם הפונקציונליות, החוזק והעמידות המעולים, נובעים מהמקצוענות של צוות העושים במלאכה הייחודיים של מסה.