יתרונות בארונות הזזה לחדרי ילדים

נכתב על ידי orly.

ארון בדרך כלל יהיה הרהיט הגדול ביותר בחדרו של הילד, אשר תופס לא מעט מקום. על מנת שלא לוותר על רהיט האחסון ההכרחי הזה רק בגלל שהחדר קטן מדיי על מנת להכיל אותו, אפשר לנצל את הפתרונות החדישים בתחום עיצוב הריהוט. ארון עם דלתות הזזה הוא אחד הפתרונות הללו. חברות שמייצרות ארונות הזזה מעצבות ארונות מיוחדים גם לחדרי הילדים וניתן להזמין את הארונות הללו בגודל המותאם לחדר. המראה של החדר שבו מותקן ארון כזה יהיה הרבה יותר נקי ומסודר מאשר חדר עם ארון דלתות רגיל. כמו כן, דלתות ההזזה מאפשרות לחסוך המון מקום. אם לא דיי בכך, הרי שמדובר על הארונות האיכותיים ביותר אשר עומדים בסטנדרטים הכי גבוהים של איכות, לכן הם גם המומלצים ביותר על ידי מעצבי הפנים שמתמחים בעיצוב חדרי הילדים.

כיצד מתאימים את העיצוב של ארונות הזזה לחדרי הילדים

חברות אשר מייצרות ארונות הזזה לחדרי הילדים מאפשרות לבחור בין מבחר עיצובים של הדלתות אשר הופכים לחלק אינטגראלי מעיצוב החדר. בעת הזמנת הארון תוכלו לבחור את אחד העיצובים המותאמים במיוחד עבור האווירה הייחודית בחדרו של הילד. מכיוון שילדים עלולים לקשקש על הדלתות של הארון, לא כדאי לבחור ארון הזזה שהדלתות שלו עשויות מעץ מלא שעלותו גבוהה. ארונות הזזה עם דלתות מודפסות מהווים את האפשרות הטובה ביותר לחדרי הילדים, מכיוון שהדלתות שלהם עשויות מחומר שניתן לנקות בקלות והוא גם משדרג את עיצוב החדר. התאימו את ההדפס שעל הדלת לפי מה שהילד אוהב או לפי הצבעים ששולטים אצלו בחדר, כמו כן, קחו בחשבון את האפשרות להוסיף רהיטים מיוחדים בחדר.

דגשים חשובים עליהם יש לשים דגש

בעת בחירת עיצוב הארון, כדאי לבחור דלתות בעלות ציפוי שעליו לא נשארות תביעות אצבעות ושניתן לשטוף אותו עם מטלית לחה. כמו כן, כדאי שיהיו לדלתות מעצורים איכותיים ומנגנון מיוחד שימנע מהדלתות להיסגר על האצבעות הקטנות. מאוד חשוב כי את ההתקנה יעשו מתקינים מורשים וכי החברה שמייצרת את הארון תספק אחראיות על כל החלקים שלו וגם על ההתקנה. ארונות עם דלתות הזזה מאפשרים לנצל בצורה אופטימאלית את חלל החדר, לכן כאשר מזמינים ארון כזה, גם אם במבט ראשון הוא נראה גדול מדיי לצרכיו של הילד, חשבו צעד אחד קדימה והזמינו ארון יותר גדול ממה שנדרש כעת. בצורה כזו תוכלו להבטיח כי הארון ישמש את הילד ואת צרכי האחסון של כל חפציו למשך תקופה ארוכה ושלא תיאלצו לרכוש ארון חדש מדי כמה שנים.