פינות אוכל עץ מלא - ים של יתרונות

נכתב על ידי orly.

בתוך המגוון העצום של רהיטים לבית, אנחנו יכולים למצוא המון סוגים של פינות אוכל. יש כאלה שעשויות מעץ שבבי מעובד, וכאלה העשויות בכלל מפלסטיק או אפילו ברזל. יש כאלה בעלות מראה מודרני ומרובע, וכאלה כבדות, כהות ובעלות מראה עתיק. מן הסתם, לא כל פינת אוכל מתאימה לכל בית, אבל לפינות אוכל מעץ מלא יש יתרונות רבים, הנה הם לפניכם:

עץ מלא הוא פשוט חומר טוב

כולנו יודעים שעל טעם וריח אין להתווכח... יש כאלה שאוהבים את הרהיטים שלהם מרובעים וקלים, ויש כאלה שאוהבים רהיטים כבדים ובעלי מראה עתיק. יש כאלה שאוהבים שולחן סלון עגול ויש כאלה שאוהבים אותו מרובע. אבל על דבר אחד כנראה שרבים מאיתנו יסכימו - רהיטים מעץ מלא משווים מראה אחר לבית. מראה עמוק, חם ויוקרתי יותר. זה לא חייב להיות דווקא פינות אוכל עץ מלא.. גם שולחן סלון עגול וכבד, מיטה זוגית חמה ומפנקת או כל רהיט אחר, כולם יכולים להיראות נפלא, כשהם עשויים דווקא עץ מלא.
העץ המלא הוא חומר ייחודי, טבעי, שעובר מעט עיבודים מהרגע שנכרת ועד שהוא מגיע אל הבית שלכם, והוא מביא אל הבית את ניחוח הטבע, את המראה הייחודי לו ואת הגוונים העמוקים, הטבעיים, שאף חומר או צבע מלאכותי לא יכולים להתחרות איתם. מתאים במיוחד לאוהבי המרחבים, הנה כמה מן היתרונות הבולטים של רהיטים עשויים עץ מלא:

פינות אוכל נמנות על שלל רהיטים שניתן למצוא גם מעץ מלא

רהיטים לבית שעשויים מעץ מלא הם רהיטים בעלי מראה - ואווירה - אחרים. בניגוד לרהיטים שעשויים סגסוגת או מצופים שכבת עץ דקה (כגון פורניר), שהם בדרך כלל בעלי מראה פחות יוקרתי, פינות אוכל עשויות עץ מלא נראות יוקרתיות, איכותיות, קלאסיות. כנראה שכל מי שיראה את פינת האוכל שלכם, העשויה עץ מלא, ירגיש את זה, אפילו אם הוא לא מבין גדול בסוגי עצים...

עץ מלא הוא גם חומר עמיד יותר מסוגי עץ אחרים. מדובר ברהיטים שתוכננו להחזיק עשרות שנים, כאלה שתוכלו להוריש לילדיכם... אם אתם מסוג האנשים שאוהבים לקנות פעם אחת אבל טוב - פינות אוכל עץ מלא הן הדבר עבורכם. אגב, אם אתם מאלה שאוהבים להתחדש כל שנתיים-שלוש ברהיטים חדשים לבית - אז יכול להיות שדווקא פינות אוכל עץ מלא לא יעשו עבורכם שירות טוב בהיבט הזה, אלא אם תבחרו למכור את פינת האוכל שלכם כרהיט איכותי מיד שניה.

רהיטים העשויים עץ מלא אינם מכילים תוספים. זה אולי יישמע מוזר, אולם פעמים רבות בייצור רהיטים מסגסוגת של עץ מעובד יש צורך להשתמש בפורמלהיד (מוכר כמסרטן) או חומרים מייצבים אחרים, על מנת שהמסה תחזיק מעמד. בפינות אוכל עץ מלא יש רק עץ. אגב, בדרך כלל רהיטים מעץ מלא הם גם בלתי חדירים למזיקים, אפילו בלי טיפולים כימיים מזיקים.

רהיטי עץ מלא ניתן לחדש - מעבר לעמידות הגבוהה יחסית של רהיטים מעץ מלא, אם הרהיט המהמם שלכם ניזוק, נשרט, או נאלץ לעמוד בפני התקפת ילדים עם זוג מספריים, למשל, העץ המלא יעמוד בהוד ובהדר (כיאה לו) בחידוש, שיוף, או ליטוש מחדש. גם אם נשרט או ניזוק, פעמים רבות ניתן לחדש אותו ולהשיג מראה נקי ונהדר, מבלי לפגוע ברהיט או להחליף חלקים ממנו.

איפה מוצאים היום פינות אוכל עץ מלא?

חנויות רהיטים בתל אביב מציעות בדרך כלל רהיטים עשויים עץ תעשייתי או מעובד. עץ זה הוא בעל מראה "סטנדרטי", בדרך כלל מיוצר בסדרות המוניות ונועד לשמש בדרך כלל לזמן קצר יותר.

חנויות רהיטים בתל אביב המציעות רהיטים לבית מעץ מלא, הן בדרך כלל חנויות בוטיק, שמציעות סדרות מעוצבות של רהיטים בתוצרת עצמית או בעיצוב אישי. גם נגרים פרטיים או חנויות שעובדות עם נגרים כאלה, יכולים להציע לכם רהיטים מעץ מלא או שילוב של חומרים איכותיים, לקבלת רהיט בעל איכויות לא רגילות שיותאם במיוחד בשבילכם.

גלריית הרהיטים מסה בתל אביב הינה גלרייה של אמנים, המייצרים רהיטים לפי הזמנה תוך שימוש בחומרים איכותיים במיוחד ושילובים בין עץ לחומרים אחרים כמו מתכת וזכוכית. שיתוף הפעולה שלנו עם מחסן העצים מי השרון (מחסן לעצים מיוחדים המוביל בארץ) מוליד עבודה עם עצים באיכות נדירה, תכנון, עיצוב וביצוע כל רהיט לבית במיוחד עבורכם ועל פי דרישותיכם והחלומות שלכם.