חנות הרהיטים החדשה שלנו בפתח תקווה

נכתב על ידי orly.

אם יצא לכם לחפש רהיטים בפתח תקווה, או בכלל רהיטים לבית בכל מקום אחר, בטח יצא לכם לגלות שלא קל למצוא חנות רהיטים מעוצבים בה קיים היצע שקולע לטעמכם, הן מבחינת איכות והן מבחינת פונקציונאליות. בהיבט הזה יש לנו חדשות לתושבי פתח תקווה והאזור - חנות רהיטים חדשה נפתחת בפתח תקווה! חנות רהיטים ייחודית של גלריית מסה "עוברת דירה" מתל אביב לפתח תקווה, על מנת לקרב ולהדק את שיתוף הפעולה עם מחסן העצים מי השרון, אשר (ניחשתם?...) נמצא בפתח תקווה.

רהיטים מעוצבים, בדיוק על פי טעמכם

חנויות רהיטים רבות בפתח תקווה מציעות רהיטים מסוגים שונים, אבל שילוב מדויק בין מראה לאיכות הוא נדיר - לא רק בחנויות דווקא באזור מסוים בארץ, אלא בחנויות רהיטים לבית ברחבי הארץ.
שילוב מדויק בין מראה, אסתטיקה, טעם, לבין פונקציונאליות הוא המאפשר ייצור רהיט שיתאים בדיוק לצרכים שלכם לאורך זמן. שילוב כזה ניתן להשיג רק כאשר התכנון נעשה בתשומת לב, על ידי אנשי מקצוע, ובדרך כלל - בדיוק לפי הנחיותיכם. בחנות הרהיטים מסה תמצאו אנשי מקצוע אמנים במלאכתם, עם אהבה לחומר ורצון לסייע אשר יוכלו להתאים לכם רהיטים ייחודיים שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

רהיטים לבית שלכם

אנחנו מאמינים שכל אדם הוא עולם ומלואו. על מנת "לקלוע" בבחירת הרהיט עבור הלקוח, חשוב להכיר את מאפייני הבית בו יוצב הרהיט שנמכר. חשוב לדעת - איפה הוא צפוי להשתלב? מהו הטעם של בעלי הבית? את מי הוא אמור לשמש? מאילו חומרים או שילובים של חומרים ירצו אותו הבעלים שלו? ועוד.

רק באמצעות אכפתיות עמוקה, כנה ואמיתית כלפי הצרכים שלכם, אלה שהרהיט החדש צפוי לענות עליהם, אפשר לדייק ביצירת רהיט שישרת אתכם באופן מושלם ויהווה שילוב עדין של הטעם שלכם והפונקציונאליות הנדרשת. בדיוק את זה, אנחנו יודעים לעשות.

חנות ייחודית לרהיטים מעוצבים בפתח תקווה

גלריית הרהיטים מסה עוברת לפתח תקווה, והיא מביאה עימה את צוות האומנים בעץ שלה, את הידע, האהבה לדיוק ולאסתטיקה, ואת הרצון ליצור עבור כל לקוח את הרהיט המושלם עבורו.

גלריית הרהיטים לבית, שעד עתה הייתה ממוקמת בפלורנטין תל-אביב, מציעה שיתוף פעולה ייחודי עם מי-השרון, ממחסני העצים הגדולים בארץ, המעמיד לרשות החנות מגוון של חומרי גלם להשגת המראה המבוקש בכל רהיט.

ביחד עם הלקוח, אנחנו מתכננים רהיטים מעוצבים לחיים - רהיטים שיהיו מושלמים במראה, שיישמרו כחדשים לאורך שנים, ושיתאימו בדיוק לייעוד שלהם.

אתם מוזמנים לבקר אותנו במעונינו החדש וליהנות גם אתם ממגוון נרחב של רהיטים העשויים משלל סוגי עצים וחומרי גלם, מאנשי מקצוע שתמיד שמחים להקשיב לכם ולתכנן איתכם, ובסופו של יום מרהיטים מעוצבים לבית ברמה שקשה למצוא במקום אחר.