איפה מוצאים רהיטים מיוחדים

נכתב על ידי orly.

חנויות רהיטים ישנן בכל עיר גדולה בישראל. באזורי תעשייה ומסחר ניתן למצוא חנויות גדולות למדי כמו גם חנויות של רשתות שונות כאשר החנויות הגדולות ביותר (עצומות במימדים בכל קנה מידה) הן אלה  של רשת איקאה הבינלאומית. אם כן, אין כל קושי למצוא רהיטים לבית או לבתי עסק אולם העניין שונה בתכלית עבור מי שמבקשים לרכוש רהיטים מעוצבים, רהיטים שאינן מיוצרים במפעלים או נגריות גדולות בשיטות מתועשות.

גם רהיטים באיזור סגולה - פתח תקווה ניתן למצוא מן הסוג ההמוני יותר אולם שם גם מצויה חנות הבוטיק מסה רהיטים בה עוסקים בייצור רהיטים ייחודיים, אפילו כאלה בהזמנה אישית.

 מראה ואיכות גלויים לעין כל 
כל מי שמבקר בחנויות רהיטים מגלה עולם שלם של רהיטים לבית, ריהוט לחדרי שינה, לחדרי ילדים, רהיטים לסלון ועוד. גם בחנויות הרהיטים בהן נמכרים רהיטים המיוצרים באופן מתועש ניתן למצוא רהיטים עמידים הבנויים היטב מחומרי גלם איכותיים. אולם יש הבדל גדול בין רהיטים שכאלה לבין רהיטים המיוצרים בעבודת יד על ידי בעלי מקצוע שהם אמנים במלאכתם.

 בחנות רהיטים המתמחה במכירה של רהיטים מעוצבים המיוצרים בעבודת יד תוכלו למצוא פריטים ייחודיים שדי במבט חטוף בהם כדי להבין שמדובר בריהוט מסוג אחר, ריהוט שפשוט לא ניתן לייצר אלא תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר וללא שימוש בשיטות ייצור המוני.

עבור מי שמעוניינים להשיג מראה אישי, ייחודי ולרהט את ביתם באופן המשקף את אופיים ולפי קו עיצוב שהם מעוניינים בו בחירת רהיטים המיוצרים בעבודת יד היא מתבקשת.

 רהיטים לפי הזמנה אישית

בחנויות רהיטים רגילות ניתן רק לבחור מתוך המלאי הקיים, או להזמין מקטלוגים. גם בחנויות בוטיק קטנות בדרך כלל אין אפשרות להטביע חותם אישי על פרטי הריהוט העומדים למכירה. לעיתים קרובות ניתן למצוא בין הרהיטים מן המוכן כאלה העונים על צרכינו, בין אם מדובר ברהיטים מתועשים יותר מן החנויות הגדולות או ייחודיים יותר מהם מייצרים רק מספר פריטים קטן. אולם ישנם מקרים בהם לא נוכל להשיג את הרהיט המושלם מבלי שהוא יעוצב במיוחד עבורנו.
מי שמבקשים להשקיע ברהיטים איכותיים במיוחד, רהיטים ייחודיים המעוצבים במיוחד עבורכם כך שיענו באופן המדויק ביותר על צרכיכם מוזמנים לפנות אל חנות הרהיטים מסה, חנות רהיטים באזור סגולה - פתח תקווה הפועלת בשיתוף פעולה עם מחסן העצים המוביל מי השרון המעמיד לרשותה  את מיטב חומרי הגלם.

 

יש הסבורים שרהיטים מיוחדים הנמכרים בחנויות בוטיק דוגמת מסה רהיטים הם בהכרח יקרים יותר. אמנם המחירים בחנויות כאלה עשויים להיות גבוהים אולם כאשר לוקחים בחשבון את העמידות ומשך הזמן שרהיט מעוצב ישמש אותנו (שהרי אם הוא מתאים לנו כל כך מדוע שנרצה להחליפו) הרי שנגלה שההפרש במחירים אינו כה גדול.